В мене немає часу! Чи справді це так?

Сьогодні хочу ще трошки поговорити на тему такого ресурсу, як час.

Як я вже говорила, якщо ресурсу немає, то його необхідно створити. Де взяти той час🔍?

💡А якщо поглянути на це з іншої точку зору? Ми часто уявляємо час, який нам необхідно витрачати на вивчення мови, якимось монстром. Але ж тепер ви знаєте про правило 15 хвилин і його ефективність.

🛠Уявіть собі всі аспекти свого життя, які важливі для вас (робота, сім’я, час для відпочинку, хобі, інше), у вигляді невеликих м’ячиків різного кольору. Візьмемо скляну велику вазу (уявіть, що вона уособлює ваш час) і заповнимо її важливими для нас аспектами. Ваза повна. Ну от, все підтвердилося – місця для нових елементів нема, як я і думав/-ла.📴

💡Але! якщо взяти кульки меншого розміру (зовсім маленькі, адже не можна порівнювати час, який ми витрачаємо на роботу і на вивчення англійської), то ці маленьки кульки чудово впишуться в проміжки між великими. Bingo!

➡️І ще одна корисна вправа: кожного разу, коли ви не знайшли час на виконання домашки або відмінили урок, замість фрази “У мене не було часу” говоріть “Для мене це не було важливим”. На окремому аркуші відмічайте кількість раз, яку ви використали цю фразу📝. Більше 5-6? Ну то й справді, може воно вам не треба?

Поширити запис

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на email

"25 найбільш вживаних фразових слів"

Більше для вивчення