Про аудит ресурсів

Сьогодні пропоную поговорити на тему 🛠ресурсів🛠. Ми знаємо, чого хочемо і навіщо це нам. Тепер час розібратися з тим, що допоможе опинитися в тій точці, яку ми собі визначили за мету.

Зазвичай виділяють 5 типів ресурсів:

➡️ 1. Особистісний 🦸♀️🦸♂️ (в нашому випадку знання та вміння у рідній мові, а також пам’ять, наполегливість, зосередженість та інші внутрішні якості);

➡️ 2. Матеріальний 💵📱 (якщо ви звернулися до викладача, то, певне, налаштовані вкласти певні кошти у своє навчання, а також фінансова можливість забезпечити себе підручниками, платними он-лайн ресурсами, ваш лептом, смартфон та інші гаджети, які ви плануєте використовувати в процесі досягнення поставленої мети);

➡️ 3. Інформаційний 📚💻 (в нашому випадку будь-які джерела, які містять релевантну інформацію – аудіо, відео, статті тощо);

➡️ 4. Часовий ⏱⏳ (наявність часу для оволодіння мовою)

➡️ 5. Комунікаційний👥(ваші контакти – мабуть, це перший ресурс який ви задіяли для досягнення мети – скоріш за все саме завдяки йому ви і знайшли викладача чи школу).

Якщо з матеріальним, інформаційним та комунікаційними ресурсами все більш-менш зрозуміло, то з часовим справи, як правило, складніші. Чи то лише так здається…

Ми вже знаємо, що вивчити мову без зусиль і часу неможливо. Багато хто вже навіть змирився з цим😜. І все ж таки, що ж робити, якщо не вистачає часового ресурсу?

💡Все просто – СТВОРІТЬ його самі💡!

Мозок “любить” розклад. Коли ми знаємо, що і коли робитимемо, то можемо налаштуватися і таким чином зняти додаткове психологічне навантаження.

➡️Згадайте, якщо у вас за розкладом обід с 13 до 14, то хіба ви почуваєтесь дивно і напружено, коли йдете обідати? Навряд чи, бо мозок точно знаю, что буде о 13 годині з понеділка по п’ятницю. То чому не виділити певний час щодня на навчальну діяльність?

З мого досвіду викладання саме найзайнятіші люди можуть майже безпроблемно виділити по 15 хвилин двічі на день саме завдяки чіткому плануванню свого робочого дня. У мене був студент, якому день планувала помічниця. Так вона змогла знайти, як вивільнити цей час для свого боса з метою навчання🎯.

Плануймо розумно!

Поширити запис

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на email

"25 найбільш вживаних фразових слів"

Більше для вивчення