Обмежувальні переконання (limiting beliefs). Частина друга. Практична

І тут виникає питання «А що робити з цими переконаннями»? З ними треба працювати. На кожне

переконання маємо знайти якомога більше спростувань. Наприклад, я маю переконання, що в моєму віці вже пізно вчитися. Мої спростування:

➡️Моя колега мого віку почала/в грати на гітарі (підставте свій приклад), і зараз робить це досить гарно. Чула/в її виступ на корпоративі.

➡️моє продуктивне життя почалося десь років у 20 (плюс-мінус) і буде продовжувати бути таким років до 70 (плюс-мінус), я прожила/в невелику його частину, то чому ж вивчення нового не може бути його складовою?

➡️я змінив/ла роботу не так давно, і мала/в навчитися новому на цьому робочому місці. Я можу і вчу нові речі постійно!

💡Чим більше спростувань зможете набрати, тим краще.

💡Чудово, якщо вони персональні (тобто, ви берете за приклад людей, яких ви знаєте, або самих себе), але також підійдуть і про людей, яких ви не знаєте.

▶️Ось для прикладу, знайомтеся, Steve Kaufmann (https://www.thelinguist.com/), поліглот, який серйозно почав вивчати мову у віці 55 років, вийшовши на пенсію. Зараз він говорить 14 (!) мовами! Невже ви не зможете опанувати одну?! Ну і ще один приклад.

▶️Моя бабуся у віці 82 років користується електронною поштовою скринькою, скайпом та може шукати та читати новини в інтернеті. Не питайте, чого нам коштувало навчити її, але якщо змогла вона, зможете і ви!

💡Так пропрацьовуємо кожне переконання, яке змогли виявити.

Після цього нам необхідно сформувати нове позитивне, яке замінить старе негативне. До нашого прикладу може підійти наступне: мені легко вчити нову мову. Запишіть (!) всі нові переконання поряд із старими. Кожного разу, коли відчуваєте якусь складність з вивченням мови, відкрийте та перечитайте вголос, можна закрити очі та повторити нове переконання кілька разів. Дуже корисною вправою буде повторювати нові переконання перед сном та щойно прокинувшись. Саме у цих станах наше підсвідоме добре засвоює речі, коли свідомість ще не перейняла до себе всю владу або вже віддала її підсвідомому, бо ми готові заснути. Будь які нові афірмації (а саме їх ми і визначали) засвоюються якнайкраще в цих станах.

Поширити запис

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на email

"25 найбільш вживаних фразових слів"

Більше для вивчення

Про мотивацію. Частина третя

Сьогодні хочу запропонувати ще один спосіб визначення і постановки цілей. Для цього вам треба відповісти на 4 питання в так званому квадраті Декарта. Спробуйте сформулювати

детальніше